Vítání občánků

Vítání občánků 2016

Email Tisk PDF

V pondělí dne 2. května 2016 se uskutečnilo Vítání občánků poprvé v aule Základní a mateřské školy Třebotov. Důvod byl prostý. Počet miminek, které přijali pozvání na Vítání spolu se svými rodiči, sourozenci, příbuznými a známými byl takový, že bychom se do Obřadní síně Obecního úřadu nevešli. Samotných miminek bylo totiž 18. Zájem rodičů o akci nás nadmíru potěšil. Nejstarší občánek měl již jeden rok a naší nejmladší občance nebyly v době pořádání akce ještě ani dva měsíce. Někteří občánci se dokázali projevit na místě s takovým důrazem, který jasně naznačil, že se v životě rozhodně neztratí. Některá miminka se zájmem pozorovala své starší kamarády při zpěvu a recitaci a některá si jen tak schrupla. Jednoznačně tak naznačili již nyní svůj adekvátní přístup k životu.

Celý článek...

Přijďte se svým miminkem na vítání občánků.

Email Tisk PDF

Narodilo se Vám miminko, máte trvalé bydliště v Třebotově a chtěli byste se zúčastnit slavnostní akce Vítání občánků Obce Třebotov?

Obec Třebotov pro Vás a Vaše děti pořádá tuto slavnost v obřadní síni Obecního úřadu jednou ročně v květnu.

Přihláška na slavnostní přivítání Vašeho děťátka, jako občánka Třebotova, je k dispozici zde ke stažení nebo na matrice obecního úřadu. Tuto přihlášku je nutné zaslat poštou nebo osobně doručit na adresu úřadu. Pozvánku Vám zašleme poštou, zhruba 3 týdny před obřadem.

Srdečně se na vaši návštěvu těšíme.
Jitka Šůrová, starostka
Andrea Purnochová, matrikářka

Vítání občánků 2015

Email Tisk PDF
Celý článek...

Vítání občánků 2014

Email Tisk PDF
Celý článek...