SK Třebotov

Email Tisk PDF

Sportovní klub Třebotov existuje v naší obci od listopadu 1992 a je nástupcem bývalé TJ Sokol Třebotov, který zde existoval od roku 1931.

V současné době má SK Třebotov pouze jeden oddíl kopané v kategorii mužů. Tento tým nyní hraje 4. třídu okresu Praha-západ. Po podzimní části soutěže se umístil na pěkném druhém místě s tříbodovou ztrátou na Štěchovice a má možnost bojovat o postup do 3. třídy. Jarní sezónu začínáme dvěma přátelskými zápasy na umělém povrchu v Praze a první mistrovský zápas nás čeká 27. března na Dobříči. Poté nás v sobotu 2. dubna čeká první mistrovský zápas na domácí půdě proti týmu Vonoklas.
 
Na jarní část soutěže se připravujeme na umělce v Radotíně, kam docházíme jednou týdně. V kádru týmu je zhruba 18 hráčů, z čehož polovina je místních a druhá polovina dojíždějících z Prahy a okolí. Horší je to ale s věkem hráčů, kdy velká část přesahuje
35 let, což není do budoucna příliš optimistické. Rádi uvítáme do týmu mladší ročníky, kteří by měli zájem v našem oddílu působit.

Současný výbor SK Třebotov:
Předseda - Ouřada Stanislav
Místopředseda - Rys Michal
Jednatel - Sedmihradský Luboš
Členové výboru - Karpíšek Zbyněk, Brabec Zdeněk, Smutný Milan
Pokladní - Sedmihradská Jaroslava

Několik jedinců se stará o hřiště a jeho okolí. V letošním roce plánujeme výměnu laviček pro diváky a opravu sítě za brankou.
Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a obrátíte se na nás s jakoukoliv připomínkou nebo nápadem.

Sedmihradský Luboš
Jednatel SK Třebotov