Úvodní strana Obecní spolky

Obecní spolky

Soutěž Českého rozhlasu "Dobráci roku"

Email Tisk PDF

Sbor dobrovolných hasičů Třebotov se přihlásil do soutěže Českého rozhlasu “Dobráci roku“. Pro vítěze je připravena veselice pro celou obec plná hudby, grilovaného masa a piva za 100 tisíc korun!

Celý článek...

SK Třebotov

Email Tisk PDF

Sportovní klub Třebotov existuje v naší obci od listopadu 1992 a je nástupcem bývalé TJ Sokol Třebotov, který zde existoval od roku 1931.

V současné době má SK Třebotov pouze jeden oddíl kopané v kategorii mužů. Tento tým nyní hraje 4. třídu okresu Praha-západ. Po podzimní části soutěže se umístil na pěkném druhém místě s tříbodovou ztrátou na Štěchovice a má možnost bojovat o postup do 3. třídy. Jarní sezónu začínáme dvěma přátelskými zápasy na umělém povrchu v Praze a první mistrovský zápas nás čeká 27. března na Dobříči. Poté nás v sobotu 2. dubna čeká první mistrovský zápas na domácí půdě proti týmu Vonoklas.
 
Na jarní část soutěže se připravujeme na umělce v Radotíně, kam docházíme jednou týdně. V kádru týmu je zhruba 18 hráčů, z čehož polovina je místních a druhá polovina dojíždějících z Prahy a okolí. Horší je to ale s věkem hráčů, kdy velká část přesahuje
35 let, což není do budoucna příliš optimistické. Rádi uvítáme do týmu mladší ročníky, kteří by měli zájem v našem oddílu působit.

Současný výbor SK Třebotov:
Předseda - Ouřada Stanislav
Místopředseda - Rys Michal
Jednatel - Sedmihradský Luboš
Členové výboru - Karpíšek Zbyněk, Brabec Zdeněk, Smutný Milan
Pokladní - Sedmihradská Jaroslava

Několik jedinců se stará o hřiště a jeho okolí. V letošním roce plánujeme výměnu laviček pro diváky a opravu sítě za brankou.
Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a obrátíte se na nás s jakoukoliv připomínkou nebo nápadem.

Sedmihradský Luboš
Jednatel SK Třebotov

Slovan Třebotov

Email Tisk PDF

Historie spolku SLOVAN v Třebotově
Spolek Občanská jednota SLOVAN byl založen 23. května 1897 pod jménem „Vzájemně se podporující a vzdělávací spolek Občanská jednota SLOVAN pro Třebotov a okolí“

Celý článek...